0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Удрил со „југо“ во столб и починал

Жител на Берово синоќа, управувајќи патничко возило „Југо Корал 55, изгубил контрола над возилото и удрил во столб по што, од здобиените повреди, починал на местото на несреќата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close