0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Të Gjelbrit evropian me kritikë të ashpër për deklarata e Makronit për zgjerim

Partia e të Gjelbërve Evropian, me rastin e Samitit për Ballkanin Perëndimor i cili po mbahet në Poznanj, në suaza të Procesit të Berlinit, ka kërkuar në një afat sa më të shkurtër të fillojnë negociatat për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut dhe  Shqipërisë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close