0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Нови рочишта за „Таргет – Тврдина“ и „Транспортер“

Во Кривичниот суд денеска треба да продолжи судењето за незаконското следење на комуникациите „Таргет-Тврдина"  на СЈО.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close