0_Maqedoni.PortalPolitikëVideo deklaratë

Shkatërrohen 600 copë armë zjarri dhe 400 kilogramë drogë në fabrikën “Euronikel industri” në Kavadar

Sot, me rastin e 9 korrikut, Ditës ndërkombëtare për shkatërrimin e armëve të zjarrit, në fabrikën “Euronikel Industri” në Kavadar, janë shkatërruar 600 copë armë zjarri dhe 400 kilogramë drogë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close