0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo

Shekerinska: Siguruam kontroll të vazhdueshëm, nuk ka kurrfarë pasojash për mjedisin jetësor nga “Goditja vendimtare” në Krivollak

- Siguruam kontroll të vazhdueshëm të mjedisit jetësor para dhe gjatë ushtrimit "Goditja vendimtare" në Krivollak, ndërsa hulumtimet treguan se nuk janë shkaktuar kurrfarë pasojash të dëmshme, tha sot ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska.

Back to top button
Close