0_Магазин.ПорталПатувања

Се продава „рајскиот остров“ на Пабло Ескобар

Приватниот остров Седлбек Кеј, на кој пред две години требаше да се одржи Фјур фестивалот, се продава за 12 милиони долари

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close