0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Се превртел трактор, загинала сопатничката

Р.Ц.(74) од селото Горно Варовиште, Кривопаланечко, починала откако тракторот во кој била сопатник, се првертел, а приколката ја поклопила.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close