Политички партии

СДСМ: Започна дистрибуција на „Европска младинска картичка“, се обезбедуваат бројни поволности за младите

Зборот важи! Проектот "Младинска картичка" започна со реализација, доставени се првите стотина картички до млади на возраст од 15 до 29 години.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close