Фотосервис

Повторно во употреба браната Слатино

Евроамбасадорот Самуел Жбогар, постојаната претставничка на УНДП, Нарин Сахакјан и градоначалникот на Дебрца Зоран Ногачески ја пуштија во употреба браната Слатино

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close