Дописници МКДОпштински вести

ЈП „Комуналец“- Кичево: Електрични апарати, мебел, градежен шут не се наша надлежност

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close