СветСвет.Портал

Осуммина туристи загинаа во поплава во Мексико

Најмалку осум туристи загинаа во поплава во Мексико, соопштија денеска локалните власти.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close