Дописници МКДОпштински вести

Од утре забрана за сообраќај Берово-граничен премин Клепало

Од утре повторно се воведува забрана за сообраќај на моторни возила на патниот правец Берово-граничен премин Клепало, поради градежни активности, информираат од Општината.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close