ИзбраноМИА Истражува

Несолени обиди за дестабилизација на други држави

Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), се двајцата руски “комичари” кои и се добро познати на светската јавност.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close