0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Скопје, 9 јули 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close