BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Mun: Koreja e Veriut dhe SHBA-ja filluan epokë të re të paqes

Presidenti i Koresë Jugore, Mun Xhae-in sot deklaroi se Koreja e Veriut dhe SHBA-ja "në të vërtetë" i dhanë fund marrëdhënieve armiqësore dhe filluan epokë të re të paqes me takimin e Kim Xhong-un dhe Donald Tramp.

Back to top button
Close