Paralajmërime

MIA Paralajmërime – botë

Helsinki - Takim i ministrave të Punëve të Brendshme të BE-së për migrim dhe siguri të brendshme.

18 korrik 2019

Helsinki – Takim i ministrave të Punëve të Brendshme të BE-së për migrim dhe siguri të brendshme.

Shën Petërburg – Takim midis presidentëve të Rusisë dhe Bjellorusisë Vlladimir Putin dhe Aleksandar Lukashenko.

Bon – Ministrat e Punëve të Jashtme të Gjermanisë dhe Rusisë, Haiko Mas dhe Sergej Lavrov, do të marrin pjesë në dialogun ruso-gjerman të Peterburgut.

Uashington – Presidenti amerikan Donald Tramp do të takohet me kryeministrin holandez Mark Rute.

 

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close