МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

9:30/22 јули 2019

9:30/22 јули 2019

Филип Рикер неделава во Атина и Скопје
Во Крушево трибина за придобивките од развојот на еко туризмот
Презентација на Годишниот извештај за криминалот од омраза во 2018 година
Амбасадорот Жбогар ќе ја посети Општина Новаци во рамки на кампањата „ЕУ за тебе“
Законот за идниот статус на СЈО неделава во Собранието
Борис Џонсон: Ќор-сокакот околу Брегзит може да се надмине со трговски договор
На лондонски аеродром запленети повеќе од 100 килограми злато вредно 4,5 милиони евра
Помпео: Мексико е еден од најважните партнери на САД
Помпео: Асанж ќе им биде испорачан на САД
Најмалку 32 лица загинале од громови за еден ден во Северна Индија

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close