ХроникаХроника.Портал

Малолетник нападнат од три лица во Скопје

Малолетник вчера попладне бил физички нападнат од три лица на булеварот „Гоце Делчев“ во Скопје, информираат од МВР.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close