BotëBotë.Portal

Lirohet studenti australian i zhdukur në Korenë Veriore

 Studenti australian Alek Sigli, i cili u zhduk në Korenë Veriore, ishte liruar nga paraburgimi dhe i sigurt e braktisi vendin, kumtoi sot kryeministri australian Skot Morison.

Back to top button
Close