СветСвет.Портал

Гром удри во авион, по што безбедно слета во Орландо

Гром удри во авион кој од Балтимор летал за Сан Хуан во Порторико, поради што е пренасочен на аеродромот во Орландо.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close