0_MIA Investigon.Portal0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.SlajderTemë

Grekët nesër do të kombinojnë plazhin dhe zgjedhjet

- Obligimi i qytetarëve që të marrin pjesë në procesin demokratik për zgjedhjen e qeverisë së ardhshme, mund pa vështirësi të kombinohet me plazh, tha lideri i Demokracisë së Re, Kirjakos Micotakis në një nga intervistat e tij për mediet greke në ditët e kaluara.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close