Оригинални текстови

Демант од Агенцијата за разузнавање на прес-конференцијата на ВМРО-ДПМНЕ

Агенцијата за разузнавање е изненадена и изразува жалење што политичката партија ВМРО-ДПМНЕ избра на ваков начин да комуницира со национална институција задолжена да работи на одбраната и безбедноста на државата и за општото добро на граѓаните. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close