0_Магазин.ПорталЗанимливости

Далај Лама се извини за неговата изјава дека мора да го наследи атрактивна жена

Далај Лама се извини за контроверзните коментари за евентуален женски наследник, јави Би-Би-Си.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close