0_Магазин.ПорталСцена

Алек Болдвин повторно коментираше на Инстаграм, ќерка му се сликала во танга

Алек Болдвин повторно „незадовлно“ коментираше на Инстаграм-профилот на неговата ќерка, овојпат зашто таа се сликала во танга и го објавила тоа на интернет.

Лос Анџелес, 19 јули 2019 (МИА) – Алек Болдвин повторно „незадовoлно“ коментираше на Инстаграм-профилот на неговата ќерка, овојпат затоa што таа се сликала во танга и сликата ја објавила на интернет.

– Извини. Што!?, гласеше кусиот коментар на „загрижениот татко“. Овие кратки зајадливи реплики, се чини, му преоѓаат во навика на актерот кога Ајрланд Бесинџер Болдвин ќе објави провокативна фотографја од себеси.

Ајрланд Бесинџер Болдвин

Инаку познато е дека популарниот холивудски заводник и неговата ќерка не се во најдобри односи.

Ајрланд му е ќерка од бракот со глумицата и поранешна негова сопруга, Ким Бесинџер. си/сд/

Таг
Back to top button
Close