Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Од метлата на Заев остана само правта што ја крена

Од Метлата на Зоран Заев остана само правта која ја кренаа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close