0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ ја прослави 29-годишнината од основањето на партијата

ВМРО-ДПМНЕ вечерва ја прослави 29-годишнината од основањето на партијата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close