0_Спорт.ПорталSvet.SlajderФудбал

Јувентус го планира Трипиер како замена за Кансело

Киран Трипиер ќе биде на мета на италијанскиот шампион доколку нивниот десен бек Жоа Кансело одлучи да ја напушти Старата дама во овој преоден рок.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close