0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Јунајтед го сака Пепе во Олд Трафорд

Офанзивецот Николас Пепе од француски Лил е во плановите на норвешкиот тренер на Манчестер Јунајтед Оле Гунар Солскјаер, за засилување на нападот на „црвените ѓаволи“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close