0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Тридневна работилница за сајбер-безбедност

Министерството за информатичко општество и администрација во соработка со ITU - Меѓународна унија за телекомуникации организира тридневна работилница за сајбер-безбедност во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close