EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Tereza Mej zyrtarisht do të japë dorëheqje

Kryeministrja britanike Tereza Mej sot zyrtarisht do të japë dorëheqje nga pozita e lideres në Partinë konservatore dhe nga funksioni i kryeministres.

Back to top button
Close