БалканБалкан.Портал

Силно невреме во Зеница, маж загина од удар на гром

Гром усмрти 39-годишен маж во местото Краљевина, над одморалиштето Сметови во Зеница.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close