Дописници МКДОпштински вести

„Семос едукација“ и Фондацијата „Со срце за Крива Паланка“ ќе доделат стипендија за летна менторска програма

Фондацијата „Со срце за Крива Паланка“ по иницијатива на раководството од „Семос едукација“ - Скопје ќе овозможи бесплатна летна менторска школа за една од трите програми на менторирање во текот на летово.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close