0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Мицкоски не знае економија, растот е 4,1 процент

Скопје, 7 јуни 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close
Close