0_Magazinë.PortalSkena

Robert de Niro: Trampi në pushtet erdhi me ndihmën e Rusisë (video)

- Yje të famshme amerikane, në mesin e të cilëve edhe aktorët Robert de Niro, Martin Shin, Lorens Fishburn dhe Sofija Bush, producenti Rob Rajner dhe shkrimtari Stiven King, incizuan një video në të cilën i vunë në dukje argumentet e tyre se presidenti Donald Tramp në pushtet ka ardhur me ndihmën ruse.

Back to top button
Close