0_Спорт.ПорталФудбал

ПСЖ му нуди нов договор на Нејмар

Францускиот фудбалски шампион Пари Сен-Жермен му понуди нов договор за напаѓачот Нејмар.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close