Дописници МКДОпштински вести

Прскање против комарци денеска и утре во Кичево

На територија на Општина Кичево денеска и утре ќе се спроведе превентивна систематска дезинсекција.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close