0_Македонија.ПорталВидеоВидео изјаваГраѓански сектор

Промовирана „Европската младинска картичка“

Младите од 15 до 29 години ќе добиваат поволности и попусти за купување, пристап до едукативни центри, културни и спортски настани, како и патувања во земјава и странство со "Европската младинска картичка".

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close