Фудбал

Промоцијата на Јовиќ во Реал закажана за утре

Познат е датумот на презентацијата на новодојдениот фудбалер во Реал Мадрид, напаѓачот Лука Јовиќ.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close