Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Промоција на „Маалски прикаски (1+2)“ на Синиша Станковиќ

Во кино „Фросина“ во Младинскиот културен центар вечер од 20 часот ќе биде промовирана книгата „Маалски прикаски (1+2)“ на новинарот Синиша Станковиќ, која во издание на „Или – или“ деновиве излезе од печат.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close