0_Македонија.ПорталОпштество

Променет режим на сообраќај на патниот правец Гостивар – Маврово

Поради градежни активности на автопатот А2 денеска на патниот правец Гостивар - Маврово ќе има променет режим на сообраќај, информираат од АМСМ.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close