СветСвет.Портал

При сообраќајна несреќа во Јужна Африка загинаа 24 лица

При судир на автобус и автомобил во јужноафриканскиот град Моџаџисклоф загина 24 лица

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close