0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Презентација на проектот за изработка на анализи за изградба на откупно-дистрибутивни центри

На Факултетот за земјоделски науки и храна денеска ќе бидат презентирани резултатите од проектот „Изработка на анализи за спроведување на инвестиции за изградба на откупно-дистрибутивни центри“ – Осврт на производството, откупот и трговијата со зеленчук и овошје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close