0_Магазин.ПорталСемејство

Полицаец од Тексас стана херој во САД

Полицаец од Остин во американската сојузна држава Тексас, стана херој во својот град, но и во целата земја, со својот мал, но сепак несекојдневен човечен потег.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close