0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

„Почувствувај го Скопје“ – меѓународна конференција за туризам

Меѓународна конференција за туризам „Feel Skopje“ во организација на Концепт плус ќе се одржи денеска во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close