0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

„Почувствувај го Скопје“ – меѓународна конференција за туризам

Меѓународна конференција за туризам „Feel Skopje“ во организација на Концепт плус ќе се одржи денеска во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close