Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe më i nxehtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Në pjesët e skajshme lindore do të ketë kushte për dukuri të izoluar të reshjeve të rrëmbyeshme dhe bubullimave.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close