0_Македонија.ПорталДописници МКД

Општина Крива Паланка доби ровокопач

Општина Крива Паланка доби ровокопач набавен со средства од проектот за подобрување на општински услуги што го спроведува Министерството за финансии.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close