0_Македонија.ПорталДописници МКД

Општина Крива Паланка доби ровокопач

Општина Крива Паланка доби ровокопач набавен со средства од проектот за подобрување на општински услуги што го спроведува Министерството за финансии.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close