Останато

Околу 150 учесници пријавени за „ТОПСИ триоги триатлон“

Во организација на клубот „Триоги рејсинг“ и со техничка поддршка од Македонската триатлон федерација в недела во Скопје ќе се одржи првиот триатлонски натпревар „ТОПСИ триоги триатлон“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close