0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në Kuvend vazhdon dialogu i dytë i procesit “Zhan Mone”

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë Veriore edhe sot vazhdon dialogu i dytë nga procesi "Zhan Mone", me të cilin udhëheqin eurodeputeti dhe raportuesi për vendin tonë Ivo Vajgëll dhe eurodeputetët Eduard Kukan dhe Knut Flekenshtajn.

Back to top button
Close