Најава на настани

МИА Најави – свет

Женева - Агенцијата за бегалци на ОН ќе го објави својот годишен Извештај за глобалните трендови за присилно раселување.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close