Најава на настани

МИА Најави МКД

Скопје - Конференција „Од партнерство до членство: Северна Македонија и француско-германската перспектива“(Хотел „Стоун бриџ“/09:30)

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close